TTHOTEL - це сучасне комплексне рішення по організації повноцінної онлайн системи контролю доступу для готелю, хостела, апартаментів, щодобових квартир, оренди шафок для зберігання речей...
Багато замків TTLOCK мають можливість працювати в режимі TTHOTEL ( список моделей, що підтримують цей режим, необхідно уточнити перед вибором замку для вашого готелю ).

Режим TTHOTEL відрізняється від стандартного режиму роботи замків з додатком TTLOCK і повністю копіює логіку роботи стандартних готельних замків, де інформація про час доступу і списки замків вносяться в пам'ять карти доступу, яка валидна тільки на сплачений період заселення гостя.

Відмітною особливістю системи TTHOTEL від інших подібних систем на ринку, являється наявність додаткових сучасних опцій, які істотно збільшують зручності користування і контролю подій, а саме -

  • усі замки працюють в онлайн-режимі, і це означає що ви миттєво бачитимете усі події у вашому готелі і видалено контролюватимете дії персоналу і гостей;
  • окрім гостьової карти, система TTHOTEL дозволяє організувати доступ за кодом, що дуже зручно для заселення гостей в нічний час, коли адміністратор відсутній на робочому місці;
  • інноваційний режим відкриття дверей за допомогою смартфону гостя!

У відмінності від стандартного режиму TTLOCK, режим TTHOTEL GUEST дозволяє організувати доступ через смартфон просто і зручно. Гостю потрібно усього лише завантажити безкоштовний додаток TTHOTEL GUEST і повідомити вам номер свого телефону, усе інше адміністратор зробить видалено і ваш гість зможе відкривати двері вашого готелю своїм смартфоном в період сплаченого заселення.


СКЛАД СИСТЕМИ TTHOTEL ДЛЯ ВАШОГО ГОТЕЛЮ


Окрім самих замків, які підбираються під ваші двері, ми рекомендуємо встановити ще шлюзи G2 або G3.


Система може працювати і без шлюзів в режимі "офлайн", але наявність шлюзу дозволить вам реалізувати увесь потенціал готельної системи контролю доступу в "онлайн" режимі моніторингу і передачі даних.
TTHOTEL CARD Encoder - необхідний елемент системи, який призначений для кодування безконтактних карт доступу. Энкодер підключається в USB порт ПК адміністратора, компактний і зручний в роботі.


 

TTHOTEL WINDOWS SOFTWARE - мозг вашей системы ( СКАЧАТЬ ПО TTHOTEL )

Це безкоштовна програма, яка призначена для адміністрування ваших електронних замків, ведення звітів заселення, формування бронювання заселення по номерах....


TTHOTEL дозволяє формувати різні типи доступу як гостям так і персоналу. Ви можете одночасно формувати гостьовий доступ по карті, коду або дати можливість гостю відкривати двері у вашому готелі використовуючи смартфон із заздалегідь завантаженим додатком TTHOTEL - GUEST.

Нагадуємо, що програма TTHOTEL не є повноцінною PMS системою для обліку грошей, бронювань і для зв'язку з booking і channel manager. Для інтеграції з PMS системами ми надаємо відкритий SDK для подальших інтеграцій.

 


TTHOTEL APP ( для администрации отеля ) -

ваш мобільний інструмент для програмування замків, відстежування усіх подій у вашому готелі, надання доступу вашим гостям видалено...

Додаток безкоштовний, викачати його можна в APP - STORE або PLAY - MARKET за запитом " tthotel

TTHOTEL GUEST APP ( для ваших гостей ) - 

Простий в установці і зрозумілий в користуванні додаток для гостьового доступу.
Досить просто завантажити цей додаток, ввести свій номер телефону і отримати СМС. Усе інше за гостя зробить адміністрація готелю.

У відмінності від додатка TTLOCK, TTHOTEL GUEST при реєстрації не вимагає створення складних паролів і проходження авторизації. Користуватися їм просто і комфортно навіть людям літнього віку які із смартфоном не на "ти"

Перезвонить вам?