- Чим замки TTLOCK відрізняються від звичайних електронних замків?

- Замки TTLOCK це абсолютно нове покоління електронних замків які через безпровідне з'єднання утворюють хмарну систему контролю доступу з можливістю управління і контролю подій через смартфон або web-кабінет.

 

- Для кого призначені замки TTLOCK?

- Лінійка замків TTLOCK досить велика і ми можемо запропонувати електронний замок на будь-які двері. Наші замки однаково надійно можуть закривати двері в спальню і вирішувати питання контролю доступу на великому підприємстві. Завдяки патентованому алгоритму генерації коду наші замки це ідеальне рішення для щодобових квартир і апартаментів. Вони чудово підійдуть для міні-готелів і хостелов. При установці замку в офісі ви завжди будете в курсі коли приходять на роботу ваші співробітники. Замки TTLOCK легкі в установці, надійні в роботі і гранично прості в користуванні.
 

- Як програмуються замки TTLOCK ?

- Всі замки TTLOCK програмуються тількі через додаток в смартфоні. Додаток безкоштовний, перекладений на українську мову і підтримує роботу з більшістю смартфонів на iOS і ANDROID. Додаток так-ож дозволяє бачити усі події замку і за наявності wifi- шлюзу управляти замком з будь-якої точки світу.

 

- Що робити якщо в місці установки замку немає інтернету?

- Для роботи замку інтернет не потрібний. Інтернет потрібний тільки для першої ініціалізації замку і прив'язки до нього смартфону адміністратора. Після ініціалізації і програмування замок працюватиме по заздалегідь запрограмованому алгоритму і накопичуватиме в собі звіт подій.

 

 - Як замок передає в хмару балка подій ? Адже у замку є тільки BLUETOOTH? 

- Уся інформація із замку може передаватися на хмару двома методами - через WiFi- шлюз ( отримується окремо ) або через інтернет в телефонах користувачів. При кожному відкритті замку через додаток, замок передає в зашифрованому виді балка подій в смартфон користувача. А вже через додаток інформація передається на центральний сервер.

 

- Якщо інформація зберігається в хмарі, наскільки це безпечно і чи не можуть хакери зламати замок?

-  Уся інформація передається і зберігається в зашифрованому виді. На сервері в хмарі зберігається тільки список подій і список користувачів. Програмування карт і персональних паролів можливо тільки із смартфону адміністратора в радіусі 2м від замку або через web-кабінет. Усі дії з генерації тимчасових паролів і eKey - зберігаються у список подій і доступні тільки через аккаунт адміністратора замку. Ми піклуємося про безпеку наших користувачів і створили, мабуть, найнадійнішу хмарну систему контролю доступу.


- Як відбувається видалена генерація паролів і як замок його отримує?

- Замок може працювати з 2мя типами паролів - паролі, що задаються, і генеровані паролі.

Паролі, що задаються, - це паролі, які задаються через меню смартфону адміністратора тільки за наявності bluetooth- з'єднання із замком. Ці паролі можуть містити від 4х до 8ми цифр, прив'язані до конкретного користувача і задаються адміністратором ( наприклад пароль для користувача "Петро" може бути. 1234# а для "Михайло" - 2580# )

Генеровані паролі - це паролі, які генеруються видалено без якої або зв'язки із замком! Усі генеровані паролі містять 8 цифр. У ці цифри, використовуючи секретний алгоритм шифрування, програмне забезпечення TTLOCK шифрує послідовність дії для кожного конкретного замку того, що належить адміністраторові. Таким чином ви можете згенерувати пароль для замку "ОФІС" який працюватиме з 10.00 1 листопада до 18.30 4 листопада, а потім припинить своє існування.


Якщо у вас є питання, відповіді на які ви не отримали або ви хочете підібрати оптимальне рішення для вашого завдання - просто напишіть нам


+38-096-730-17-93

VIBER/WHATSAPP/TELEGRAM 

ПОЧАТИ ЧАТ В VIBER

Ми завжди на зв'язку і зможемо вирішити ваше питання оперативно і професійно!ЗАДАЙТЕ СВОЙ ВОПРОС ЧЕРЕЗ EMAILПерезвонить вам?